Την Τετάρτη 24/4/2024 διδακτική επίσκεψη της Α & B Γυμνασίου στο Ίδρυμα Μείζονος Ελληνισμού

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ Κ΄ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ

6ου ΗΜΕΡΗΣΙΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΥ 31 -12137 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

e-mail.: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Ο  Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του 6ου Γυμνασίου Περιστερίου σας ενημερώνει ότι από τις αρχαιρεσίες που πραγματοποιήθηκαν στις 24-26/11/2023 για την ανάδειξη του νέου Διοικητικού Συμβουλίου και μετά τη συγκρότηση σε σώμα του Διοικητικού Συμβουλίου του Συλλόγου μας την 1/12/2023, προέκυψε

silogosg.jpg

Για το Διοικητικό Συμβούλιο,

H Πρόεδρος                                                                                                       Η Γενική Γραμματέας

Δήμητρα Χριστοδούλου                                                                                         Μαρία Αποστολίδου

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ Κ΄ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ

6ου ΗΜΕΡΗΣΙΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΥ 31 -12137 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

e-mail.:Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗΣ Δ.Σ.

Σήμερα 24 Μαρτίου 2022 συγκεντρωθήκαμε στον χώρο του σχολείου και συγκροτηθήκαμε σε  Σώμα τα εκλεγμένα μέλη από τις εκλογές που πραγματοποιήθηκαν στις 18,19,20,21 Μαρτίου 2022  για το Δ.Σ.,την εξελεγκτική επιτροπή του Συλλόγου Γονέων  και των αντιπροσώπων για την Ένωση Γονέων Περιστερίου.

ΠΑΡΟΝΤΕΣ: Αλεξία Σαρημανώλη

Κλειώ Καραβάνα

Παναγιώτα Μητσέα

Αγγελική Γυμνάου

Ιωάννα Ζώκου

Γεώργιος Νικολόπουλος

Νίκος Κωνσταντέλος

Κατόπιν μυστικής ψηφοφορίας  προέκυψε το εξής Δ.Σ.:

ΠΡΟΕΔΡΟΣ:            Κλειώ Καραβάνα (Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. - 6947683718)

Γ.ΓΡΑΜΜΑΤ:          Αλεξία Σαρημανώλη( Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. -6977570988)

ΑΝΤ/ΠΡΟΕΔΡΟΣ:   Γεώργιος Νικολόπουλος(Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. -6973753052)

ΤΑΜΙΑΣ:                  Παναγιώτα Μητσέα (Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. -6942506233)

ΕΙΔ. ΓΡΑΜΜΑΤ.:    Αγγελική Γυμνάου (Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. -6936163556)

ΜΕΛΟΣ Α΄:             Νίκος Κωνσταντέλος(Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. -6936652504)

ΜΕΛΟΣ Β΄:             Ιωάννα Ζώκου (Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.)

Για το Δ.Σ.

Η ΠΡΟΕΔΡΟΣ                                                               Η Γ.ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ

Κλειώ Καραβάνα                                                        Αλεξία Σαρημανώλη

Την Τετάρτη 06/2/2019 διενεργήθηκαν εκλογές για την ανάδειξη νέου Διοικητικού Συμβουλίου του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του Σχολείου μας. Ακολούθησε συνεδρίαση μετά την εκλογή του και συγκροτήθηκε σε σώμα όπως φαίνεται παρακάτω.

praktikosg

Ο σύλλογος γονέων και κηδεμόνων του 6ου Γυμνασίου Περιστερίου αποτελείται από τους :

ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ  Πρόεδρος

ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Αντιπρόεδρος